Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Halgaš
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
41
Počet branek
69
Starty
1.liga muži
10.05. [AB127]
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
0 branek
25.04. [AB126]
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
0 branek
11.04. [AB113]
Strakonice - Chodov
37 : 29
0 branek
21.03. [AB100]
Strakonice - Náchod
37 : 29
0 branek
15.03. [AB094]
Olomouc - Strakonice
23 : 24
0 branek
07.03. [AB087]
Strakonice - Bohunice
30 : 26
0 branek
01.03. [AB083]
Talent Plzeň "B" - Strakonice
34 : 23
0 branek
21.02. [AB074]
Strakonice - Bystřice p.H.
34 : 31
1 branek
15.02. [AB072]
Kopřivnice - Strakonice
33 : 30
0 branek
06.12. [AB061]
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
1 branek
29.11. [AB060]
Dvůr Králové - Strakonice
20 : 26
0 branek
22.11. [AB050]
Strakonice - Sokol Nové Veselí
29 : 27
0 branek
16.11. [AB047]
Chodov - Strakonice
25 : 26
0 branek
08.11. [AB039]
Strakonice - Karviná B
22 : 20
0 branek
25.10. [AB034]
Náchod - Strakonice
26 : 28
0 branek
18.10. [AB028]
Strakonice - Olomouc
34 : 26
1 branek
04.10. [AB017]
Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
0 branek
28.09. [AB008]
Bystřice p.H. - Strakonice
22 : 24
1 branek
20.09. [AB006]
Strakonice - Kopřivnice
31 : 31
1 branek
2.liga starší dorostenci Č
09.05. [AH127]
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
1 branek
25.04. [AH126]
ČZ HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
2 branek
18.04. [AH116]
Loko Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 38
5 branek
11.04. [AH113]
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
0 branek
21.03. [AH100]
ČZ HBC Strakonice 1921 - Náchod
27 : 16
2 branek
07.03. [AH087]
ČZ HBC Strakonice 1921 - Třeboň
46 : 9
7 branek
28.02. [AH083]
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
2 branek
21.02. [AH074]
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Košutka
35 : 26
7 branek
14.02. [AH072]
TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 34
5 branek
06.12. [AH061]
ČZ HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec
40 : 22
2 branek
30.11. [AH060]
1.HK Dvůr Králové - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 31
2 branek
Další
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.