Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Ondřej Veselý
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
49
Počet branek
192
Starty
1.liga starší dorostenci
28.09. [AG010]
Sokol Nové Veselí - Ostrava
26 : 13
3 branek
21.09. [AG004]
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
1 branek
2.liga starší dorostenci Č
18.04. [AH119]
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
12 branek
22.03. [AH097]
D. Cerekev - ELP Jablonec
37 : 28
16 branek
14.03. [AH096]
D. Cerekev - TJ Košutka
22 : 31
8 branek
08.03. [AH086]
TJ Sokol Úvaly - D. Cerekev
29 : 14
8 branek
07.02. [AH070]
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
12 branek
30.11. [AH057]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
11 branek
22.11. [AH053]
D. Cerekev - Náchod
30 : 33
13 branek
08.11. [AH042]
D. Cerekev - Třeboň
29 : 35
11 branek
01.11. [AH064]
D. Cerekev - Chodov
22 : 25
7 branek
18.10. [AH030]
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
6 branek
11.10. [AH020]
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
28 : 20
11 branek
04.10. [AH017]
ČZ HBC Strakonice 1921 - D. Cerekev
43 : 20
7 branek
27.09. [AH009]
D. Cerekev - 1.HK Dvůr Králové
24 : 23
7 branek
20.09. [AH004]
Loko Č.Budějovice - D. Cerekev
39 : 23
10 branek
Český pohár mužů
10.12. [AM069]
Sokol Nové Veselí - KP Brno
26 : 35
0 branek
17.11. [AM060]
Sokol Nové Veselí - Sokol Přerov
37 : 27
2 branek
Zpět
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.