Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Barbara Noworytová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
56
Počet branek
263
Starty
Žákovská liga starších žaček
11.04. [AP239]
Karviná - Písek
16 : 29
4 branek
11.04. [AP237]
Bohunice - Karviná
19 : 22
0 branek
11.04. [AP235]
Karviná - Poruba
17 : 17
1 branek
11.04. [AP232]
Veselí n.M. - Karviná
25 : 10
3 branek
21.03. [AP180]
Karviná - Žirovnice
12 : 20
1 branek
21.03. [AP178]
Ivančice - Karviná
28 : 19
2 branek
21.03. [AP175]
Zlín B - Karviná
22 : 14
0 branek
21.03. [AP173]
Karviná - DHK Pardubice A
16 : 17
5 branek
01.03. [AP149]
Karviná - Žeravice
23 : 22
7 branek
01.03. [AP147]
Slavia - Karviná
22 : 13
4 branek
01.03. [AP145]
Karviná - DHC Plzeň A
21 : 22
4 branek
01.03. [AP142]
Hodonín A - Karviná
21 : 16
2 branek
17.01. [AP010]
Loko Cheb - Karviná
17 : 16
5 branek
17.01. [AP007]
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
7 branek
17.01. [AP004]
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
7 branek
17.01. [AP001]
Háje - Karviná
16 : 8
1 branek
Liga mladší dorostenky M sk.D
30.11. [AVD030]
Sokol Poruba B - Karviná
26 : 29
4 branek
22.11. [AVD025]
Karviná - Olomouc
27 : 38
4 branek
15.11. [AVD024]
Karviná - SKH Velká n.V.
17 : 19
6 branek
08.11. [AVD020]
Zábřeh - Karviná
18 : 25
2 branek
01.11. [AVD017]
Karviná - Zlín
23 : 27
2 branek
29.10. [AVD015]
Karviná - Sokol Poruba B
19 : 18
5 branek
19.10. [AVD010]
Olomouc - Karviná
41 : 16
2 branek
04.10. [AVD009]
SKH Velká n.V. - Karviná
20 : 18
3 branek
28.09. [AVD005]
Karviná - Zábřeh
29 : 18
4 branek
21.09. [AVD002]
Zlín - Karviná
40 : 17
1 branek
2.liga mladší dorostenky M
20.05. [AVF055]
Sokol Poruba B - Karviná
24 : 38
7 branek
03.05. [AVF041]
Karviná - SKH Velká n.V.
17 : 21
7 branek
25.04. [AVF040]
Zábřeh - Karviná
39 : 33
4 branek
12.04. [AVF034]
DHK Zora Olomouc B - Karviná
27 : 19
5 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.