Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Samuel Balada
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
33
Počet branek
92
Starty
2.liga mladší dorostenci M
09.05. [AL131]
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
3 branek
26.04. [AL122]
Ostrava - HK Ivančice
27 : 35
0 branek
18.04. [AL120]
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
35 : 25
2 branek
29.03. [AL108]
Ostrava - DTJ Polanka
32 : 26
1 branek
21.03. [AL098]
Třinec - Ostrava
17 : 23
2 branek
15.03. [AL095]
Ostrava - TJ Sokol Luhačovice
40 : 36
1 branek
07.03. [AL087]
Sokol II.Prostějov - Ostrava
22 : 29
0 branek
01.03. [AL082]
Ostrava - KP Brno
30 : 24
1 branek
21.02. [AL076]
V. Bystřice - Ostrava
33 : 30
2 branek
15.02. [AL069]
Ostrava - Sokol Juliánov
40 : 29
5 branek
29.11. [AL056]
HK Ivančice - Ostrava
35 : 27
1 branek
23.11. [AL054]
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
42 : 30
3 branek
15.11. [AL043]
Litovel - Ostrava
24 : 26
4 branek
06.11. [AL042]
DTJ Polanka - Ostrava
23 : 28
3 branek
25.10. [AL032]
Ostrava - Třinec
36 : 17
0 branek
12.10. [AL021]
Ostrava - Sokol II.Prostějov
38 : 27
8 branek
04.10. [AL016]
KP Brno - Ostrava
31 : 34
2 branek
27.09. [AL010]
Ostrava - V. Bystřice
32 : 33
1 branek
21.09. [AL003]
Sokol Juliánov - Ostrava
24 : 36
3 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
29.05. [NB037]
Kopřivnice A - Ostrava
37 : 22
5 branek
24.05. [NB031]
Polanka - Ostrava
16 : 22
2 branek
16.05. [NB043]
Karviná A - Ostrava
29 : 16
4 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
5 branek
23.04. [NB052]
Ostrava - Kopřivnice A
15 : 37
2 branek
31.03. [NB046]
Ostrava - Polanka
29 : 20
7 branek
13.11. [NB028]
Ostrava - Karviná A
11 : 45
6 branek
08.11. [NB025]
F.-Místek A - Ostrava
38 : 16
0 branek
30.10. [NB022]
Ostrava - Kopřivnice A
17 : 40
0 branek
14.10. [NB016]
Ostrava - Polanka
22 : 32
4 branek
11.10. [NB013]
Karviná A - Ostrava
42 : 13
3 branek
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.