Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.11. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Strakonice
20 : 26
20.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
2 liga muži JZČ
25.4. 17:00
AC124
Košutka - Chodov B
32 : 23
2.liga muži SVČ
22.2. 14:00
AD073
Slavia - Jablonec
25 : 16
6.12. 18:00
AD066
Ml. Boleslav - Praha 4
28 : 26
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH124
TJ Košutka - Chodov
23 : 24
20.9. 15:00
AH005
1.HK Dvůr Králové - TJ Košutka
20 : 19
Žákovská liga starších žáků
12.4. 17:00
AO230
Kopřivnice A - Uherské Hradiště
40 : 15
12.4. 16:00
AO229
Telnice - Loko Louny
16 : 24
12.4. 15:00
AO228
Sokol Úvaly A - Kopřivnice A
15 : 31
12.4. 12:00
AO225
Telnice - Kopřivnice A
17 : 34
12.4. 11:00
AO224
Uherské Hradiště - Sokol Úvaly A
18 : 24
1.liga ženy
22.2. 12:00
AR115
Slavia B - Kunovice
39 : 20
8.2. 16:30
AR103
Kobylisy - Most B
29 : 20
14.12. 18:00
AR079
S.Vršovice - Most B
20 : 33
5.10. 13:00
AR017
Kobylisy - Otrokovice
33 : 25
1.liga starší dorostenky
21.2. 14:30
AU013
Slavia - Zlín
26 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
5.10. 15:00
AUB008
Kobylisy - Písek
33 : 30
2.liga starší dorostenky Č
8.2. 14:30
AUE008
Kobylisy - Astra Praha
28 : 20
1.liga mladší dorostenky
21.2. 12:30
AV013
Slavia - Zlín
17 : 26
8.2. 12:30
AV008
Kobylisy - Poruba
29 : 31
Liga mladší dorostenky Č sk.B
5.10. 17:00
AVB008
Kobylisy - Písek
35 : 33
W.H.I.L.
22.11. 15:00
AW099
Sokol Písek - Bemaco Prešov
26 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.