Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci M
podzim - 1. kolo
20.9.2014
13:00
AL001
HK Ivančice
-
Tatran Litovel
Michal Hanák
,
Luboš Pavlíček
,
20.9.2014
12:00
AL002
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
21.9.2014
16:00
AL003
Sokol Juliánov
-
Sokol Ostrava
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.9.2014
13:30
AL004
SK Velká Bystřice
-
DTJ Polanka
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
21.9.2014
15:30
AL005
TJ TŽ Třinec
-
Handball KP Brno
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
20.9.2014
18:00
AL006
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Luhačovice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
podzim - 2. kolo
27.9.2014
13:00
AL007
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Luhačovice
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
28.9.2014
14:30
AL008
TJ TŽ Třinec
-
Sokol II.Prostějov
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
28.9.2014
12:00
AL009
DTJ Polanka
-
Handball KP Brno
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
27.9.2014
12:00
AL010
Sokol Ostrava
-
SK Velká Bystřice
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
27.9.2014
15:00
AL011
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Juliánov
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
27.9.2014
13:00
AL012
HK Ivančice
-
TJ Rožnov p.R.
Tomáš Bubeníček
,
Milan Letev
,
podzim - 3. kolo
4.10.2014
12:00
AL013
TJ Rožnov p.R.
-
Tatran Litovel
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
5.10.2014
16:00
AL014
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
4.10.2014
13:30
AL015
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Kaufman
,
Mojmír Valášek
,
4.10.2014
12:30
AL016
Handball KP Brno
-
Sokol Ostrava
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
4.10.2014
17:00
AL017
Sokol II.Prostějov
-
DTJ Polanka
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
5.10.2014
10:45
AL018
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ TŽ Třinec
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
podzim - 4. kolo
12.10.2014
09:30
AL019
Tatran Litovel
-
TJ TŽ Třinec
Kateřina Brzósková
,
Karolína Pavelová
,
12.10.2014
12:00
AL020
DTJ Polanka
-
TJ Sokol Luhačovice
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
12.10.2014
10:00
AL021
Sokol Ostrava
-
Sokol II.Prostějov
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
11.10.2014
15:00
AL022
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Handball KP Brno
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
12.10.2014
13:00
AL023
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
11.10.2014
12:00
AL024
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Juliánov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
podzim - 5. kolo
19.10.2014
16:00
AL025
Sokol Juliánov
-
Tatran Litovel
Michal Hanák
,
Lucie Zbožínková
,
18.10.2014
13:30
AL026
SK Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p.R.
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
18.10.2014
12:30
AL027
Handball KP Brno
-
HK Ivančice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
18.10.2014
17:00
AL028
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.10.2014
10:45
AL029
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol Ostrava
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
18.10.2014
17:00
AL030
TJ TŽ Třinec
-
DTJ Polanka
Petr Jaroň
,
Marek Jaroň
,
podzim - 6. kolo
25.10.2014
13:00
AL031
Tatran Litovel
-
DTJ Polanka
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
25.10.2014
10:00
AL032
Sokol Ostrava
-
TJ TŽ Třinec
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
25.10.2014
15:00
AL033
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Luhačovice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
25.10.2014
13:00
AL034
HK Ivančice
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
25.10.2014
12:00
AL035
TJ Rožnov p.R.
-
Handball KP Brno
Martin Klimek
,
Tomáš Petruška
,
26.10.2014
16:00
AL036
Sokol Juliánov
-
SK Velká Bystřice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
podzim - 7. kolo
8.11.2014
13:30
AL037
SK Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
8.11.2014
12:30
AL038
Handball KP Brno
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Jiří Kaufman
,
9.11.2014
15:00
AL039
Sokol II.Prostějov
-
TJ Rožnov p.R.
Otakar Bujnoch
,
Jan Divácký
,
9.11.2014
10:45
AL040
TJ Sokol Luhačovice
-
HK Ivančice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
9.11.2014
14:30
AL041
TJ TŽ Třinec
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
6.11.2014
19:00
AL042
DTJ Polanka
-
Sokol Ostrava
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
podzim - 8. kolo
15.11.2014
13:00
AL043
Tatran Litovel
-
Sokol Ostrava
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
15.11.2014
15:00
AL044
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DTJ Polanka
Adam Beneš
,
Lucie Zbožínková
,
15.11.2014
13:00
AL045
HK Ivančice
-
TJ TŽ Třinec
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
15.11.2014
12:00
AL046
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Sokol Luhačovice
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
16.11.2014
16:00
AL047
Sokol Juliánov
-
Sokol II.Prostějov
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
15.11.2014
13:30
AL048
SK Velká Bystřice
-
Handball KP Brno
Otakar Bujnoch
,
Jan Divácký
,
podzim - 9. kolo
22.11.2014
15:00
AL049
Tatran Litovel
-
Handball KP Brno
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
22.11.2014
14:30
AL050
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
23.11.2014
10:45
AL051
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol Juliánov
Otakar Bujnoch
,
Jan Divácký
,
22.11.2014
18:30
AL052
TJ TŽ Třinec
-
TJ Rožnov p.R.
Zbyněk Horalík
,
Radek Martiník
,
23.11.2014
12:00
AL053
DTJ Polanka
-
HK Ivančice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
23.11.2014
12:00
AL054
Sokol Ostrava
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
podzim - 10. kolo
29.11.2014
13:00
AL055
Tatran Litovel
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Burďák
,
Jan Vítek
,
29.11.2014
13:00
AL056
HK Ivančice
-
Sokol Ostrava
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
13.12.2014
12:00
AL057
TJ Rožnov p.R.
-
DTJ Polanka
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
30.11.2014
16:00
AL058
Sokol Juliánov
-
TJ TŽ Třinec
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
29.11.2014
13:30
AL059
SK Velká Bystřice
-
TJ Sokol Luhačovice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
29.11.2014
12:30
AL060
Handball KP Brno
-
Sokol II.Prostějov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
podzim - 11. kolo
6.12.2014
13:00
AL061
Sokol II.Prostějov
-
Tatran Litovel
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
7.12.2014
10:45
AL062
TJ Sokol Luhačovice
-
Handball KP Brno
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
6.12.2014
16:30
AL063
TJ TŽ Třinec
-
SK Velká Bystřice
Marcel Horsák
,
Radek Mohyla
,
7.12.2014
12:00
AL064
DTJ Polanka
-
Sokol Juliánov
Jaroslav Paululik
,
Adam Ördögh
,
6.12.2014
10:00
AL065
Sokol Ostrava
-
TJ Rožnov p.R.
Marek Jaroň
,
Robert Vala
,
6.12.2014
15:00
AL066
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
jaro - 12. kolo
15.2.2015
09:30
AL067
Tatran Litovel
-
HK Ivančice
Adam Burďák
,
Jan Vítek
,
14.2.2015
19:00
AL068
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Rožnov p.R.
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
15.2.2015
13:00
AL069
Sokol Ostrava
-
Sokol Juliánov
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
15.2.2015
12:00
AL070
DTJ Polanka
-
SK Velká Bystřice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
15.2.2015
12:30
AL071
Handball KP Brno
-
TJ TŽ Třinec
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
29.3.2015
15:30
AL072
TJ Sokol Luhačovice
-
Sokol II.Prostějov
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
jaro - 13. kolo
22.2.2015
10:30
AL073
TJ Sokol Luhačovice
-
Tatran Litovel
Vítězslav Koleček
,
Robert Vala
,
21.2.2015
13:00
AL074
Sokol II.Prostějov
-
TJ TŽ Třinec
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
21.2.2015
12:30
AL075
Handball KP Brno
-
DTJ Polanka
Patrick Netík
,
Jiří Matuška
,
21.2.2015
13:30
AL076
SK Velká Bystřice
-
Sokol Ostrava
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
6.2.2015
19:10
AL077
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
21.2.2015
12:00
AL078
TJ Rožnov p.R.
-
HK Ivančice
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
jaro - 14. kolo
28.2.2015
13:00
AL079
Tatran Litovel
-
TJ Rožnov p.R.
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
13.3.2015
18:00
AL080
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
28.2.2015
15:00
AL081
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Velká Bystřice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
1.3.2015
13:00
AL082
Sokol Ostrava
-
Handball KP Brno
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
1.3.2015
12:00
AL083
DTJ Polanka
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
28.2.2015
15:00
AL084
TJ TŽ Třinec
-
TJ Sokol Luhačovice
Martin Klimek
,
Jana Rzymanová
,
jaro - 15. kolo
7.3.2015
17:00
AL085
TJ TŽ Třinec
-
Tatran Litovel
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
8.3.2015
10:30
AL086
TJ Sokol Luhačovice
-
DTJ Polanka
Adam Burďák
,
Petr Videcký
,
7.3.2015
14:00
AL087
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Ostrava
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
7.3.2015
12:00
AL088
Handball KP Brno
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Stanislav Chalupa
,
Jindřich Berger
,
7.3.2015
13:30
AL089
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
8.3.2015
16:00
AL090
Sokol Juliánov
-
TJ Rožnov p.R.
Roman Bauer
,
Jiří Matuška
,
jaro - 16. kolo
14.3.2015
13:00
AL091
Tatran Litovel
-
Sokol Juliánov
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
14.3.2015
12:00
AL092
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice
Petr Jaroň
,
Jaroslav Paululik
,
14.3.2015
13:00
AL093
HK Ivančice
-
Handball KP Brno
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
14.3.2015
15:00
AL094
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
15.3.2015
13:00
AL095
Sokol Ostrava
-
TJ Sokol Luhačovice
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
15.3.2015
12:00
AL096
DTJ Polanka
-
TJ TŽ Třinec
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
jaro - 17. kolo
22.3.2015
12:00
AL097
DTJ Polanka
-
Tatran Litovel
Radek Martiník
,
Michal Paululik
,
21.3.2015
16:00
AL098
TJ TŽ Třinec
-
Sokol Ostrava
Zbyněk Horalík
,
Pavel Friedel
,
22.3.2015
10:30
AL099
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Adam Burďák
,
Jan Vítek
,
21.3.2015
13:00
AL100
Sokol II.Prostějov
-
HK Ivančice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
21.3.2015
12:30
AL101
Handball KP Brno
-
TJ Rožnov p.R.
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
21.3.2015
13:30
AL102
SK Velká Bystřice
-
Sokol Juliánov
Pavel Malinek
,
Milan Pelech
,
jaro - 18. kolo
28.3.2015
13:00
AL103
Tatran Litovel
-
SK Velká Bystřice
Adam Baader
,
Pavla Macharáčková
,
29.3.2015
16:00
AL104
Sokol Juliánov
-
Handball KP Brno
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
28.3.2015
12:00
AL105
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
28.3.2015
13:00
AL106
HK Ivančice
-
TJ Sokol Luhačovice
Pavel Novotný
,
Jakub Smékal
,
28.3.2015
15:00
AL107
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ TŽ Třinec
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
29.3.2015
12:00
AL108
Sokol Ostrava
-
DTJ Polanka
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
jaro - 19. kolo
12.4.2015
15:00
AL109
Sokol Ostrava
-
Tatran Litovel
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
12.4.2015
12:00
AL110
DTJ Polanka
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
11.4.2015
15:00
AL111
TJ TŽ Třinec
-
HK Ivančice
Radomír Kuča
,
12.4.2015
10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice
-
TJ Rožnov p.R.
Vítězslav Koleček
,
Karolína Pavelová
,
11.4.2015
13:00
AL113
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Juliánov
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
11.4.2015
13:00
AL114
Handball KP Brno
-
SK Velká Bystřice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
jaro - 20. kolo
19.4.2015
14:30
AL115
Handball KP Brno
-
Tatran Litovel
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
18.4.2015
13:30
AL116
SK Velká Bystřice
-
Sokol II.Prostějov
Otakar Bujnoch
,
Jan Divácký
,
18.4.2015
12:30
AL117
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Luhačovice
David Šlezingr
,
Petr Směja
,
18.4.2015
12:00
AL118
TJ Rožnov p.R.
-
TJ TŽ Třinec
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
18.4.2015
13:00
AL119
HK Ivančice
-
DTJ Polanka
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
18.4.2015
15:00
AL120
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Ostrava
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 21. kolo
25.4.2015
15:00
AL121
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Litovel
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
26.4.2015
13:00
AL122
Sokol Ostrava
-
HK Ivančice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
26.4.2015
17:00
AL123
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p.R.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
26.4.2015
14:30
AL124
TJ TŽ Třinec
-
Sokol Juliánov
Marek Jaroň
,
Petr Jaroň
,
26.4.2015
10:30
AL125
TJ Sokol Luhačovice
-
SK Velká Bystřice
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
25.4.2015
14:30
AL126
Sokol II.Prostějov
-
Handball KP Brno
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
jaro - 22. kolo
9.5.2015
13:00
AL127
Tatran Litovel
-
Sokol II.Prostějov
Vítězslav Dalajka
,
Adam Burďák
,
9.5.2015
12:30
AL128
Handball KP Brno
-
TJ Sokol Luhačovice
Tomáš Bubeníček
,
Jaroslav Hanych
,
9.5.2015
13:30
AL129
SK Velká Bystřice
-
TJ TŽ Třinec
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
10.5.2015
17:00
AL130
Sokol Juliánov
-
DTJ Polanka
Karolína Kloudová
,
Kristýna Zezulová
,
9.5.2015
12:00
AL131
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Ostrava
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
9.5.2015
13:00
AL132
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Michal Hanák
,
Luboš Pavlíček
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.