Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 17:00
AC112
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 24
7.3. 17:00
AC085
Košutka - Starý Plzenec
25 : 31
1.3. 18:00
AC080
Bohemians - Chodov B
26 : 24
22.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Starý Plzenec
27 : 22
15.2. 17:00
AC068
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
22 : 28
15.2. 15:00
AC067
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 23
16.11. 17:00
AC047
Chodov B - Sokol Kobylisy
30 : 23
19.10. 16:30
AC028
Sokol Kobylisy - VŠ Plzeň
28 : 23
27.9. 17:00
AC008
Košutka - Sokol Kobylisy
38 : 20
2.liga muži SVČ
25.4. 17:00
AD123
Loko Louny - Ústí n.L.
38 : 29
19.4. 10:00
AD117
HK Lovosice B - Slavia
39 : 27
12.4. 16:00
AD114
Libčice n. Vlt. - Liberec
31 : 25
29.3. 16:00
AD104
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
24 : 27
28.3. 17:00
AD108
Loko Louny - 1.HC Pardubice
51 : 22
14.2. 17:00
AD070
Loko Louny - Liberec
42 : 29
30.11. 16:00
AD058
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
45 : 21
22.11. 17:00
AD053
Loko Louny - Praha 4
29 : 29
9.11. 15:00
AD037
Liberec - Jablonec
29 : 24
7.11. 18:30
AD040
Slavia - Praha 4
25 : 31
2.11. 16:00
AD005
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
31 : 23
26.10. 17:00
AD036
HK Lovosice B - Liberec
38 : 29
20.9. 13:00
AD002
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
20 : 22
1.liga starší dorostenci
19.4. 14:00
AG117
HK Lovosice - Kopřivnice
31 : 13
29.3. 14:00
AG104
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 29
30.11. 14:00
AG058
HK Lovosice - Dukla
30 : 19
26.10. 15:15
AG036
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí
27 : 24
18.10. 14:00
AG030
Dukla - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starší dorostenci Č
7.3. 15:00
AH085
TJ Košutka - ELP Jablonec
36 : 23
16.11. 13:00
AH047
Chodov - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 41
27.9. 15:00
AH008
TJ Košutka - ČZ HBC Strakonice 1921
26 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.