Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
10.5. 18:00
AC132
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
19.4. 17:00
AC120
VŠ Plzeň - Třeboň
28 : 29
19.4. 15:00
AC115
Starý Plzenec - Zruč n.S.
30 : 18
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
21.3. 15:30
AC097
Milevsko - Starý Plzenec
8 : 42
14.3. 18:30
AC096
Milevsko - Košutka
15 : 27
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
9.11. 16:30
AC039
Sokol Kobylisy - Sezimovo Ústí
22 : 25
25.10. 18:00
AC032
Třeboň - Košutka
26 : 25
19.10. 17:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
20 : 33
18.10. 17:00
AC030
Košutka - Milevsko
38 : 18
5.10. 17:00
AC014
Chodov B - Bohemians
29 : 27
27.9. 15:30
AC009
Milevsko - Zruč n.S.
27 : 24
21.9. 10:45
AC002
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
18 : 18
2.liga muži SVČ
30.11. 17:30
AD056
Praha 4 - 1.HC Pardubice
34 : 25
1.liga starší dorostenci
5.12. 19:00
AG064
Talent Plzeň - HK Lovosice
27 : 29
22.11. 14:00
AG052
Dukla - Karviná
29 : 22
2.liga starší dorostenci Č
10.5. 13:00
AH130
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
25.4. 16:00
AH122
Třeboň - Náchod
25 : 21
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
19.3. 18:30
AH076
Loko Č.Budějovice - Třeboň
33 : 25
7.3. 12:30
AH087
ČZ HBC Strakonice 1921 - Třeboň
46 : 9
28.2. 15:00
AH083
D. Cerekev - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 42
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
6.12. 16:00
AH065
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
25.10. 16:00
AH032
Třeboň - TJ Košutka
26 : 28
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
18.10. 15:00
AH030
TJ Košutka - D. Cerekev
32 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.