Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Ördögh
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
2.liga muži SM
28.3. 16:00
AF107
SKP F-M B - Šumperk
26 : 39
8.3. 17:30
AF088
Hlučín - SKP F-M B
17 : 33
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
7.12. 10:00
AF064
Polanka - Vsetín
29 : 22
30.11. 17:00
AF060
Hlučín - MHK Karviná
23 : 24
15.11. 16:00
AF046
Rožnov p.R. - L.Zubří
26 : 26
26.10. 17:00
AF034
Zubří B - MHK Karviná
27 : 21
5.10. 17:00
AF018
L.Zubří - Šumperk
24 : 28
1.liga starší dorostenci
28.3. 12:00
AG107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 28
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
2.liga starší dorostenci M
7.3. 15:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Litovel
21 : 22
7.12. 14:00
AI064
Polanka - Vsetín
27 : 21
15.11. 14:00
AI046
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
34 : 27
1.liga mladší dorostenci
28.3. 14:00
AJ107
Frýdek-Místek - Dukla
22 : 34
9.11. 13:00
AJ040
Kopřivnice - Zubří
23 : 41
26.10. 15:00
AJ034
Zubří - Strakonice
34 : 16
2.liga mladší dorostenci M
15.2. 13:00
AL069
Ostrava - Sokol Juliánov
40 : 29
7.12. 12:00
AL064
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
30 : 22
15.11. 12:00
AL046
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
36 : 16
Žákovská liga starších žáků
8.2. 16:00
AO069
Kopřivnice A - STM Olomouc
27 : 23
8.2. 13:00
AO066
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
8.2. 12:00
AO065
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 27
8.2. 09:00
AO062
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
8.2. 08:00
AO061
STM Olomouc - Talent A
19 : 27
2.liga ženy M-sever
22.11. 11:00
ATD025
Karviná - Olomouc
30 : 20
26.10. 19:00
ATD014
L.Zubří - Paskov
28 : 30
19.10. 16:00
ATD011
TJ Nový Jičín - L.Zubří
24 : 27
12.10. 13:30
ATD003
Ostrava - L.Zubří
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.