Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.5. 08:30
AP281
Žirovnice - S.Vršovice
14 : 17
11.4. 17:00
AP239
Karviná - Písek
16 : 29
11.4. 14:00
AP236
Písek - Veselí n.M.
15 : 15
11.4. 13:00
AP235
Karviná - Poruba
17 : 17
11.4. 11:00
AP233
Poruba - Písek
12 : 31
11.4. 09:00
AP231
Písek - Bohunice
22 : 3
8.2. 14:00
AP055
Slavia - Otrokovice
16 : 20
8.2. 12:25
AP054
Háje - Slavia
13 : 14
8.2. 09:55
AP052
Otrokovice - Háje
16 : 19
8.2. 09:00
AP051
Žirovnice - Slavia
11 : 14
1.liga ženy
10.5. 11:00
AR174
H.Brod - J.Hradec
34 : 16
1.5. 11:00
AR164
Kobylisy - H.Brod
25 : 29
29.3. 15:00
AR145
Slavia B - Zlín B
24 : 27
8.3. 17:00
AR132
J.Hradec - Zlín B
20 : 28
21.2. 14:00
AR116
Č.Budějovice - Most B
36 : 23
15.11. 16:15
AR053
S.Vršovice - H.Brod
20 : 23
25.10. 15:00
AR032
Č.Budějovice - Otrokovice
21 : 33
20.9. 18:00
AR005
J.Hradec - Poruba B
31 : 13
2.liga ženy Č
1.5. 13:00
AS116
Kobylisy B - Strakonice
20 : 22
1.liga starší dorostenky
29.3. 13:00
AU029
Slavia - HK Veselí n.M.
23 : 24
14.2. 17:00
AU010
Písek - HK Veselí n.M.
21 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.A
15.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - HC Plzeň
20 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 12:30
AUB021
Házená J.Hradec - Písek
21 : 31
2.11. 13:00
AUB017
H.Brod - Házená J.Hradec
32 : 28
5.10. 17:00
AUB007
Házená J.Hradec - Sokol V. Meziříčí
25 : 23
14.9. 17:30
AUB002
Házená J.Hradec - H.Brod
24 : 30
2.liga starší dorostenky Č
23.5. 12:30
AUE053
Házená J.Hradec - TJ AŠ Mladá Boleslav
42 : 13
2.liga starší dorostenky M
10.5. 13:00
AUF047
H.Brod - HC Ostrava
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
29.3. 11:00
AV029
Slavia - Kobylisy
33 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 14:30
AVA023
S.Vršovice - HC Plzeň
35 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.