Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starší dorostenky M sk.C
4.10. 12:00
AUC009
Zlín - Olomouc
23 : 22
Liga mladší dorostenky M sk.D
17.11. 10:00
AVD027
Zábřeh - Zlín
14 : 31
4.10. 14:00
AVD007
Zlín - Olomouc
32 : 31
2.liga mladší dorostenky M
25.4. 13:00
AVF039
Bohunice - DHK Zora Olomouc B
21 : 20
11.2. 17:00
AVF012
Karviná - Zábřeh
31 : 27
1.2. 10:15
AVF004
DHK Zora Olomouc B - Zábřeh
38 : 25
W.H.I.L.
26.10. 16:00
AW028
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 17
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.5. 09:30
LJ050
Hodonín - Velká n.V.
4 : 25
MSL muži
18.4. 11:00
NA051
Orlová "B" - Trnávka
12 : 38
18.4. 09:00
NA052
Orlová - Třinec
41 : 13
11.10. 13:30
NA025
Třinec - Klimkovice
22 : 25
MSL mladší žáci SKUPINA B
6.6. 10:00
NE039
Opava - F.-Místek B
22 : 28
18.10. 10:00
NE016
Klimkovice - Nový Jičín
14 : 11
Moravskoslezská liga starší žačky
13.9. 12:00
NJ004
HC Ostrava - Karviná
21 : 32
Moravskoslezská liga mladší žačky
10.10. 16:00
NK019
Karviná - Nový Jičín
14 : 14
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.