Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
2.liga muži SM
26.4. 17:00
AF125
L.Zubří - V. Bystřice
21 : 32
21.2. 16:00
AF074
MHK Karviná - Šumperk
23 : 25
1.liga starší dorostenci
21.9. 17:00
AG002
Karviná - Frýdek-Místek
24 : 30
2.liga starší dorostenci M
25.10. 15:00
AI033
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
12.10. 11:30
AI019
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
28.9. 14:00
AI009
Polanka - Přerov
35 : 11
1.liga mladší dorostenci
21.9. 15:00
AJ002
Karviná - Frýdek-Místek
45 : 32
2.liga mladší dorostenci M
12.4. 10:30
AL112
TJ Sokol Luhačovice - Rožnov p.R.
22 : 27
12.10. 09:30
AL019
Litovel - Třinec
40 : 20
Český pohár mužů
17.11. 12:00
AM055
Vsetín - Baník OKD Karviná
31 : 37
14.9. 15:30
AM040
L.Zubří - Kopřivnice
27 : 39
Žákovská liga starších žáků
11.4. 17:15
AO220
TJ Sokol Bělá - Karviná A
14 : 30
11.4. 16:20
AO219
Pardubice - Chodov
12 : 29
11.4. 15:25
AO218
Strakonice - TJ Sokol Bělá
15 : 25
11.4. 12:40
AO215
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 20
11.4. 11:45
AO214
Karviná A - Strakonice
27 : 12
28.2. 18:00
AO120
Telnice - Karviná A
9 : 27
28.2. 16:00
AO118
HK B Most - Telnice
18 : 17
28.2. 14:00
AO116
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
28.2. 12:00
AO114
Karviná A - HK B Most
32 : 8
28.2. 10:00
AO112
HK B Most - V. Bystřice
17 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.1. 14:25
AP008
Havl. Brod A - Loko Cheb
28 : 20
17.1. 13:30
AP007
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
17.1. 10:45
AP004
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
17.1. 09:50
AP003
Loko Cheb - Háje
15 : 24
17.1. 08:00
AP001
Háje - Karviná
16 : 8
1.liga ženy
12.4. 17:30
AR151
Zlín B - H.Brod
37 : 25
14.3. 15:00
AR140
Kunovice - Poruba B
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.