Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
28.2. 12:40
AO124
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
21 : 27
28.2. 10:00
AO122
Náchod - Loko Louny
15 : 17
2.liga ženy Č
9.5. 15:00
AS124
TJ Sokol Bělá - Astra
26 : 24
3.5. 16:00
AS119
Turnov - Milevsko
32 : 24
28.3. 16:00
AS100
Turnov - Strakonice
21 : 27
22.2. 11:00
AS078
Ústí n.L. - Turnov
26 : 19
30.11. 18:00
AS057
Ústí n.L. - Milevsko
31 : 20
16.11. 18:00
AS047
Astra - Strakonice
21 : 24
19.10. 16:30
AS023
Turnov - Kobylisy B
26 : 16
Liga mladší dorostenky Č sk.A
30.11. 16:00
AVA029
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Společná regionální liga starších žákyň
21.9. 15:00
SD-151/10
Loko Cheb - Liberec
19 : 10
21.9. 13:00
SD-151/07
Liberec - DHK B Most
11 : 7
21.9. 11:00
SD-151/04
HK Sptk Ústí n.L. - Liberec
15 : 10
Společný přebor mladších žákyň
8.11. 16:00
BI072
Kobylisy II B - S.Vršovice
3 : 12
8.11. 15:30
BI071
Astra - Wendy Mělník
13 : 6
8.11. 15:00
BI070
Kobylisy II B - Slavia
1 : 14
8.11. 14:30
BI069
Astra - Háje
7 : 8
8.11. 14:00
BI068
Wendy Mělník - Kobylisy II B
7 : 12
8.11. 13:30
BI067
Háje - S.Vršovice
11 : 4
8.11. 13:00
BI066
Wendy Mělník - Kobylisy II A
6 : 22
8.11. 12:30
BI065
S.Vršovice - Slavia
0 : 7
8.11. 11:30
BI063
Kobylisy II A - S.Vršovice
15 : 6
8.11. 11:00
BI062
Slavia - Wendy Mělník
12 : 3
8.11. 10:30
BI061
Kobylisy II B - Háje
6 : 7
Inter REG liga - Muži
30.5. 18:00
IRM-019
Ž. Brod - Náchod "C"
21 : 26
16.5. 18:00
IRM-023
Ž. Brod - Jičín "C"
28 : 25
2.5. 18:00
IRM-030
Ž. Brod - Náchod "B"
16 : 26
1.11. 17:00
IRM-14
Turnov - Česká Lípa
25 : 29
19.10. 18:30
IRM-10
Turnov - Ž. Brod
26 : 28
20.9. 10:30
IRM-6
Česká Lípa - Jičín "C"
19 : 24
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.