Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
28.2. 17:00
AE082
Bohunice B - Brno B
23 : 23
2.liga starší dorostenci Č
8.11. 15:00
AH042
D. Cerekev - Třeboň
29 : 35
11.10. 15:00
AH020
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
28 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 18:00
AK074
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
20 : 23
8.3. 14:00
AK088
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
36 : 16
2.liga mladší dorostenci M
30.11. 16:00
AL058
Sokol Juliánov - Třinec
35 : 30
15.11. 15:00
AL044
Sokol V. Meziříčí - DTJ Polanka
31 : 26
Žákovská liga starších žaček
12.4. 16:00
AP209
Kobylisy II - J.Hradec
15 : 22
12.4. 15:00
AP208
Háje - Zlín B
18 : 23
12.4. 13:00
AP206
J.Hradec - Háje
17 : 24
12.4. 12:00
AP205
Kobylisy II - Zlín B
18 : 25
12.4. 10:00
AP203
Zlín B - J.Hradec
18 : 20
12.4. 09:00
AP202
Háje - Kobylisy II
15 : 16
22.3. 15:30
AP190
Písek - J.Hradec
22 : 14
22.3. 14:40
AP189
Slavia - Havl. Brod A
17 : 21
22.3. 13:00
AP187
J.Hradec - Slavia
12 : 22
22.3. 11:20
AP185
Slavia - Písek
17 : 17
22.3. 09:40
AP183
Písek - Havl. Brod A
20 : 21
22.3. 08:00
AP181
Havl. Brod A - J.Hradec
26 : 22
2.liga ženy M-A
17.5. 12:00
ATA049
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
23 : 24
22.2. 15:00
ATA013
Sokol V. Meziříčí - Karviná
29 : 23
7.2. 17:00
ATA007
HK Ivančice - DHK Pardubice
20 : 21
2.liga ženy M jih
15.11. 13:00
ATC022
Sokol V. Meziříčí - DHK Pardubice
34 : 28
21.9. 17:00
ATC003
Bohunice - HK Ivančice
19 : 32
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 11:00
AUB022
Sokol V. Meziříčí - Házená J.Hradec
31 : 26
2.liga starší dorostenky M
22.2. 17:00
AUF013
Sokol V. Meziříčí - HK Hodonín
21 : 24
Liga mladší dorostenky M sk.C
1.11. 15:00
AVC018
HK Ivančice - Bohunice
34 : 13
21.9. 15:00
AVC003
Bohunice - HK Ivančice
10 : 30
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
8.5. 13:00
AVF045
DHK Pardubice - SKH Velká n.V.
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.