Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
15.2. 10:30
AE067
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
22 : 23
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
28.9. 10:30
AE007
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
31 : 21
2.liga muži SM
26.4. 10:30
AF124
Šumperk - Vsetín
39 : 25
7.3. 17:30
AF089
V. Bystřice - Zubří B
36 : 31
29.11. 17:30
AF059
V. Bystřice - L.Zubří
37 : 22
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
19.10. 10:30
AF030
Šumperk - Polanka
30 : 27
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga starší dorostenci M
28.3. 15:00
AI103
Litovel - V. Bystřice
36 : 24
15.3. 11:00
AI095
Zlín - Sokol Telnice
32 : 22
7.3. 15:30
AI089
V. Bystřice - HK Ivančice
35 : 35
21.2. 15:00
AI074
Sokol II.Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
26 : 26
29.11. 15:30
AI059
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 25
8.11. 09:00
AI041
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
23 : 28
25.10. 15:00
AI031
Litovel - Polanka
24 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.3. 09:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
33 : 36
2.liga mladší dorostenci M
28.3. 13:00
AL103
Litovel - V. Bystřice
29 : 33
7.3. 13:30
AL089
V. Bystřice - HK Ivančice
24 : 26
21.2. 13:00
AL074
Sokol II.Prostějov - Třinec
33 : 30
29.11. 13:30
AL059
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
44 : 29
23.11. 12:00
AL054
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
42 : 30
25.10. 13:00
AL031
Litovel - DTJ Polanka
29 : 32
12.10. 10:00
AL021
Ostrava - Sokol II.Prostějov
38 : 27
2.liga ženy M jih
30.11. 16:00
ATC030
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
25 : 23
LOLK muži
18.4. 11:30
OA056
Tatran Litovel B - Droždín
23 : 24
21.9. 10:30
OA012
Senice - Žeravice
15 : 21
LOLK starší žáci
18.4. 10:00
OC056
Litovel - Horka nad Moravou
34 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.