Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Josef Gebauer
Mateřský klub
HC Čambavamba
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
18.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 09:00
AH125
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
27 : 32
6.12. 16:30
AH062
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
26 : 33
22.11. 12:15
AH050
ČZ HBC Strakonice 1921 - Loko Č.Budějovice
39 : 31
8.11. 09:30
AH040
TJ Sokol Úvaly - Náchod
26 : 29
4.10. 12:30
AH017
ČZ HBC Strakonice 1921 - D. Cerekev
43 : 20
1.liga mladší dorostenci
14.2. 12:00
AJ071
Dukla - D.Králové
40 : 23
2.liga mladší dorostenci Č
26.4. 14:00
AK121
Lokomotiva Vršovice - Chrudim
31 : 22
29.11. 15:00
AK057
Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
22 : 27
26.10. 17:00
AK031
Chrudim - Loko Louny
12 : 47
Žákovská liga starších žaček
2.5. 18:00
AP260
Ivančice - Písek
23 : 18
2.5. 16:00
AP258
Zlín A - Ivančice
12 : 20
2.5. 13:00
AP255
Háje - Ivančice
15 : 22
2.5. 11:15
AP254
Písek - Zlín A
19 : 24
2.5. 10:15
AP253
Ivančice - DHC Plzeň A
24 : 12
2.liga ženy Č
24.5. 16:00
AS093
Turnov - SVŠ Plzeň A
23 : 32
9.5. 17:30
AS123
Milevsko - Ústí n.L.
22 : 30
22.11. 10:30
AS050
Strakonice - Kobylisy B
30 : 23
4.10. 14:15
AS017
Strakonice - Milevsko
31 : 15
2.liga ženy M jih
19.10. 17:30
ATC012
DHK Pardubice - Bohunice
29 : 20
1.liga starší dorostenky
8.5. 13:00
AU045
Slavia - Písek
29 : 21
Liga starší dorostenky Č sk.B
15.11. 09:00
AUB024
H.Brod - Slavia
26 : 29
2.liga starší dorostenky Č
18.4. 10:00
AUE004
TJ AŠ Mladá Boleslav - S.Vršovice
23 : 26
Liga mladší dorostenky Č sk.A
1.11. 10:30
AVA017
Háje - HK Spartak Ústí n.L.
23 : 15
Liga mladší dorostenky M sk.C
15.11. 11:00
AVC024
H.Brod - HK Ivančice
27 : 39
19.10. 15:45
AVC012
DHK Pardubice - Bohunice
21 : 20
2.liga mladší dorostenky Č
23.5. 17:00
AVE054
Písek - S.Vršovice
22 : 33
1.5. 17:30
AVE042
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
25 : 22
Přebor Prahy mužů
9.6. 19:00
BA090
Slavia Seniors - Tamburello
19 : 28
1.6. 20:00
BA082
Sorry HáK - Slavia Seniors
17 : 24
25.5. 20:00
BA080
Sorry HáK - Tamburello
23 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.