Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
19.11. 20:30
AM052
H.Brod - KP Brno
28 : 41
12.11. 19:00
AM051
Dvůr Králové - Dukla Praha
18 : 23
Český pohár žen
28.10. 16:30
AN024
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
Žákovská liga starších žáků
28.2. 10:20
AO133
Uherské Hradiště - Chodov
16 : 17
Mladší žactvo - podzimní část
13.9. 12:40
CM027
Zruč n.S. - Příbram
16 : 5
13.9. 10:50
CM024
Mělník B - Zruč n.S.
8 : 12
13.9. 10:10
CM023
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
13 : 11
Starší žáci - podzimní část
28.10. 12:35
CN070
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
19 : 7
28.10. 11:10
CN063
TJ Sokol Bělá - Příbram
23 : 3
28.10. 10:25
CN064
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
20 : 10
28.10. 09:00
CN061
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 21
12.10. 15:00
CN050
Příbram - TJ Sokol Bělá
8 : 17
12.10. 14:20
CN049
Úvaly - Mělník
21 : 11
12.10. 11:40
CN045
Příbram - Úvaly
4 : 24
12.10. 09:40
CN042
Úvaly - Kutná Hora
10 : 14
Společná regionální liga mužů
18.4. 15:30
CR027
Ledeč n.S. - S.Vršovice B
33 : 25
19.10. 10:30
CR016
Kutná Hora - S.Vršovice B
25 : 19
11.10. 15:30
CR013
Ledeč n.S. - Kutná Hora
22 : 22
27.9. 15:30
CR007
Ledeč n.S. - L.Vršovice
32 : 25
21.9. 10:30
CR004
Kutná Hora - Wendy Mělník
17 : 18
13.9. 15:30
CR002
Ledeč n.S. - HK B Most
26 : 24
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
10.5. 10:20
CX043
Dukla 6 - Kutná Hora
26 : 13
10.5. 09:40
CX042
Dukla 4 - Mělník A
10 : 19
10.5. 09:00
CX041
Kutná Hora - Zruč n.S.
16 : 17
Liga Vysočiny - muži
6.6. 15:30
JA001
Ledeč n.S. - H.Brod
20 : 24
Liga Vysočiny - mladší žáci
16.5. 13:30
JC120
Chrudim - H. Brod
9 : 7
16.5. 12:30
JC118
Sokol Nové Veselí A - Chrudim
15 : 4
16.5. 11:30
JC116
D. Cerekev - Sokol Nové Veselí A
12 : 16
16.5. 10:30
JC114
H. Brod - Sokol Nové Veselí A
6 : 16
16.5. 09:30
JC112
Sokol Nové Veselí A - Sokol V. Meziříčí
17 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.