Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Patrik Pavlíček
Mateřský klub
Lokomotiva Česká Lípa
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.9.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
14.3. 16:00
AD094
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 17
22.2. 17:00
AD076
Liberec - 1.HC Pardubice
26 : 29
6.12. 17:00
AD064
Loko Louny - HK Lovosice B
31 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
1.3. 14:00
AK081
Lokomotiva Vršovice - Liberec
29 : 28
22.2. 15:00
AK076
Liberec - 1.HC Pardubice
41 : 46
6.12. 14:30
AK064
Loko Louny - HK B Most
27 : 25
5.10. 15:00
AK014
HK B Most - Náchod
31 : 19
2.liga ženy Č
16.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
28 : 23
12.4. 15:00
AS105
Ústí n.L. - Strakonice
17 : 27
28.9. 16:00
AS012
Turnov - Ústí n.L.
24 : 18
Liga starší dorostenky Č sk.A
23.11. 13:00
AUA025
TJ AŠ Mladá Boleslav - DHK Baník Most
17 : 33
Liga starší dorostenky Č sk.B
9.11. 10:00
AUB020
Kobylisy - H.Brod
28 : 34
Liga mladší dorostenky Č sk.B
8.11. 17:00
AVB020
Kobylisy - DHK Slavoj Žirovnice
22 : 24
2.liga mladší dorostenky Č
16.5. 15:00
AVE052
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
32 : 17
12.4. 13:00
AVE034
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
31 : 20
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.