Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tomáš Jurík
Post
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1981
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
62
Starty
2.liga muži JM
10.05. [AE127]
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
1 branek
03.05. [AE083]
Hustopeče - Sokol II.Prostějov
37 : 26
3 branek
25.04. [AE126]
Sokol II.Prostějov - Brno B
37 : 34
7 branek
18.04. [AE116]
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
2 branek
11.04. [AE113]
Sokol II.Prostějov - Juliánov
34 : 23
3 branek
28.03. [AE105]
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
32 : 23
1 branek
21.03. [AE100]
Sokol II.Prostějov - Ivančice
28 : 28
3 branek
14.03. [AE094]
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
27 : 26
5 branek
07.03. [AE087]
Sokol II.Prostějov - Bohunice B
30 : 31
3 branek
21.02. [AE074]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
6 branek
15.02. [AE072]
Telnice - Sokol II.Prostějov
26 : 25
2 branek
06.12. [AE061]
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
34 : 27
2 branek
29.11. [AE060]
Brno B - Sokol II.Prostějov
39 : 36
4 branek
22.11. [AE050]
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
27 : 27
2 branek
16.11. [AE047]
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 35
2 branek
08.11. [AE039]
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
33 : 28
4 branek
25.10. [AE034]
Ivančice - Sokol II.Prostějov
27 : 23
0 branek
18.10. [AE028]
Sokol II.Prostějov - Sokol V. Meziříčí
20 : 20
4 branek
12.10. [AE021]
Bohunice B - Sokol II.Prostějov
29 : 29
0 branek
04.10. [AE017]
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
30 : 24
4 branek
27.09. [AE008]
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
1 branek
20.09. [AE006]
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
2 branek
Český pohár mužů
31.08. [AM020]
Dřevohostice - Sokol II.Prostějov
15 : 22
1 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.