Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Barbora Mrázová
Post
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
24
Starty
Český pohár žen
14.09. [AN015]
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
20 : 26
1 branek
07.09. [AN007]
Astra - SVŠ Plzeň A
17 : 30
1 branek
2.liga ženy Č
24.05. [AS093]
Turnov - SVŠ Plzeň A
23 : 32
3 branek
16.05. [AS128]
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
2 branek
09.05. [AS126]
Strakonice - SVŠ Plzeň A
23 : 32
5 branek
02.05. [AS115]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
1 branek
26.04. [AS114]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy B
28 : 26
1 branek
28.03. [AS101]
SVŠ Plzeň A - Ústí n.L.
34 : 22
1 branek
14.02. [AS071]
TJ Sokol Bělá - SVŠ Plzeň A
19 : 18
1 branek
06.12. [AS062]
S.Vršovice B - SVŠ Plzeň A
16 : 25
2 branek
29.11. [AS060]
SVŠ Plzeň A - Strakonice
31 : 18
1 branek
22.11. [AS049]
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
0 branek
17.11. [AS048]
Kobylisy B - SVŠ Plzeň A
25 : 29
1 branek
09.11. [AS038]
SVŠ Plzeň A - Astra
29 : 22
1 branek
02.11. [AS035]
Ústí n.L. - SVŠ Plzeň A
22 : 35
2 branek
25.10. [AS027]
SVŠ Plzeň A - Turnov
22 : 18
0 branek
05.10. [AS016]
SVŠ Plzeň A - Slavoj Tachov
23 : 14
0 branek
27.09. [AS009]
Milevsko - SVŠ Plzeň A
17 : 32
0 branek
21.09. [AS005]
SVŠ Plzeň A - TJ Sokol Bělá
28 : 21
1 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.