Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lukáš Rajnoha
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
113
Starty
Extraliga muži
15.05. [AA197]
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
6 branek
08.05. [AA196]
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
2 branek
05.04. [AA145]
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
2 branek
04.04. [AA141]
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
0 branek
29.03. [AA137]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
1 branek
28.03. [AA133]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
1 branek
14.03. [AA127]
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
0 branek
06.03. [AA126]
SKP Frýdek-Místek - A.S.A. Lovosice
28 : 27
0 branek
01.03. [AA116]
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
1 branek
22.02. [AA113]
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
34 : 22
2 branek
08.02. [AA100]
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
2 branek
19.12. [AA094]
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
1 branek
25.10. [AA047]
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
0 branek
19.10. [AA039]
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
27 : 31
0 branek
09.10. [AA034]
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
0 branek
05.10. [AA028]
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
1 branek
27.09. [AA021]
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
20 : 20
2 branek
2.liga muži SM
18.04. [AF120]
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
0 branek
22.03. [AF099]
L.Zubří - SKP F-M B
36 : 41
8 branek
1.liga starší dorostenci
25.04. [AG132]
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
6 branek
23.04. [AG121]
Frýdek-Místek - Jičín
33 : 29
6 branek
18.04. [AG120]
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
4 branek
21.03. [AG099]
Kopřivnice - Frýdek-Místek
20 : 29
4 branek
07.03. [AG088]
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 31
5 branek
01.03. [AG081]
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
28 : 37
2 branek
06.12. [AG066]
Frýdek-Místek - Zubří
34 : 30
7 branek
30.11. [AG055]
Jičín - Frýdek-Místek
31 : 26
7 branek
08.11. [AG041]
Dukla - Frýdek-Místek
29 : 31
10 branek
26.10. [AG033]
Frýdek-Místek - Kopřivnice
38 : 25
8 branek
11.10. [AG022]
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
32 : 34
6 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.