Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jan Borovka
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
39
Počet branek
219
Starty
2 liga muži JZČ
09.05. [AC129]
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
4 branek
25.04. [AC125]
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
5 branek
18.04. [AC116]
Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
25 : 18
5 branek
11.04. [AC114]
Zruč n.S. - Č.Budějovice
28 : 24
3 branek
29.03. [AC103]
Starý Plzenec - Č.Budějovice
30 : 17
2 branek
21.03. [AC102]
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
7 branek
15.03. [AC092]
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 22
2 branek
07.03. [AC089]
Č.Budějovice - Bohemians
25 : 25
2 branek
01.03. [AC081]
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 17
1 branek
21.02. [AC076]
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
1 branek
14.02. [AC070]
Milevsko - Č.Budějovice
19 : 27
5 branek
06.12. [AC063]
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
2 branek
30.11. [AC059]
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 36
0 branek
23.11. [AC050]
Sokol Kobylisy - Č.Budějovice
18 : 26
3 branek
15.11. [AC048]
Č.Budějovice - Zruč n.S.
26 : 22
3 branek
04.10. [AC015]
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 20
3 branek
27.09. [AC010]
Třeboň - Č.Budějovice
42 : 25
1 branek
20.09. [AC004]
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
3 branek
2.liga starší dorostenci Č
09.05. [AH129]
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
13 branek
25.04. [AH125]
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
27 : 32
13 branek
18.04. [AH116]
Loko Č.Budějovice - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 38
3 branek
11.04. [AH114]
1.HK Dvůr Králové - Loko Č.Budějovice
30 : 18
13 branek
28.03. [AH103]
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
28 : 42
13 branek
21.03. [AH102]
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
10 branek
19.03. [AH076]
Loko Č.Budějovice - Třeboň
33 : 25
11 branek
15.03. [AH092]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Č.Budějovice
19 : 33
2 branek
07.03. [AH089]
Loko Č.Budějovice - Náchod
33 : 25
9 branek
07.02. [AH070]
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
27 : 38
11 branek
06.12. [AH063]
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
5 branek
30.11. [AH059]
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 23
7 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.