Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Martina Daňková
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Cheb
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
49
Starty
Český pohár žen
06.09. [AN012]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
22 : 15
2 branek
2.liga ženy Č
17.05. [AS067]
Loko Cheb - Turnov
26 : 21
5 branek
16.05. [AS127]
Loko Cheb - Strakonice
24 : 23
6 branek
02.05. [AS115]
Loko Cheb - SVŠ Plzeň A
19 : 29
1 branek
26.04. [AS109]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
24 : 18
1 branek
11.04. [AS103]
Loko Cheb - Kobylisy B
19 : 25
1 branek
29.03. [AS097]
Milevsko - Loko Cheb
26 : 27
6 branek
21.03. [AS091]
Loko Cheb - Astra
26 : 33
3 branek
07.03. [AS085]
TJ Sokol Bělá - Loko Cheb
36 : 25
1 branek
22.02. [AS073]
S.Vršovice B - Loko Cheb
20 : 22
3 branek
06.12. [AS061]
Strakonice - Loko Cheb
36 : 23
0 branek
22.11. [AS049]
SVŠ Plzeň A - Loko Cheb
22 : 17
2 branek
15.11. [AS043]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
23 : 26
4 branek
01.11. [AS031]
Loko Cheb - Milevsko
25 : 22
3 branek
26.10. [AS025]
Astra - Loko Cheb
25 : 17
1 branek
18.10. [AS019]
Loko Cheb - TJ Sokol Bělá
26 : 26
2 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Loko Cheb
23 : 18
1 branek
27.09. [AS007]
Loko Cheb - S.Vršovice B
26 : 21
4 branek
21.09. [AS001]
Turnov - Loko Cheb
25 : 23
3 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.