Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Dominik Florián
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
35
Starty
2.liga starší dorostenci M
09.05. [AI128]
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
2 branek
25.04. [AI125]
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
1 branek
19.04. [AI117]
Vsetín - Sokol Telnice
35 : 29
2 branek
12.04. [AI112]
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
2 branek
22.03. [AI099]
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
2 branek
15.02. [AI072]
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
2 branek
07.12. [AI062]
Sokol Telnice - Přerov
28 : 24
1 branek
09.11. [AI040]
Sokol Telnice - HK Ivančice
27 : 31
1 branek
25.10. [AI033]
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
1 branek
19.10. [AI029]
Sokol Telnice - Zlín
28 : 42
4 branek
04.10. [AI018]
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
3 branek
20.09. [AI006]
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
33 : 26
2 branek
Jihomoravská liga mužů
31.05. [LA081]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 32
0 branek
17.05. [LA068]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
26 : 25
0 branek
26.04. [LA121]
Újezd u Brna - Bystřice n.P.
15 : 19
0 branek
19.04. [LA120]
Újezd u Brna - Třešť
25 : 30
1 branek
11.04. [LA110]
D. Cerekev - Újezd u Brna
29 : 26
2 branek
29.03. [LA107]
Újezd u Brna - Nové Bránice
24 : 28
1 branek
15.03. [LA094]
Újezd u Brna - Sokolnice
30 : 25
0 branek
08.03. [LA099]
H.Brod - Újezd u Brna
37 : 17
3 branek
29.11. [LA055]
Bystřice n.P. - Újezd u Brna
25 : 19
0 branek
23.11. [LA054]
Třešť - Újezd u Brna
35 : 35
0 branek
16.11. [LA044]
Újezd u Brna - D. Cerekev
30 : 33
0 branek
09.11. [LA041]
Nové Bránice - Újezd u Brna
27 : 11
2 branek
26.10. [LA033]
Újezd u Brna - H.Brod
18 : 26
0 branek
19.10. [LA028]
Sokolnice - Újezd u Brna
40 : 32
0 branek
12.10. [LA022]
Újezd u Brna - Tišnov
15 : 29
0 branek
05.10. [LA015]
SK Kuřim B - Újezd u Brna
31 : 38
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.