Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže 1.liga mladší dorostenci
podzim - 1. kolo
21.9.2014
13:00
AJ001
HC Zubří
-
HBC Jičín
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
21.9.2014
15:00
AJ002
HCB Karviná
-
SKP Frýdek-Místek
Přemysl Fukala
,
Karolína Pavelová
,
21.9.2014
12:00
AJ003
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HC Zlín
Jan Špaček
,
Rostislav Tokoš
,
21.9.2014
12:30
AJ004
TJ Sokol Nové Veselí
-
SSK Talent Plzeň
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
21.9.2014
16:00
AJ005
1.HK Dvůr Králové
-
HC Dukla Praha
Tomáš Deml
,
Zdeněk Vaněček
,
20.9.2014
16:00
AJ006
ČZ HBC Strakonice 1921
-
KH Kopřivnice
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
podzim - 2. kolo
28.9.2014
10:00
AJ007
HBC Jičín
-
KH Kopřivnice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
27.9.2014
12:00
AJ008
HC Dukla Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
28.9.2014
15:00
AJ009
SSK Talent Plzeň
-
1.HK Dvůr Králové
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
28.9.2014
12:30
AJ010
TJ Sokol Nové Veselí
-
HC Zlín
Petr Směja
,
Lucie Zbožínková
,
28.9.2014
13:00
AJ011
SKP Frýdek-Místek
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
28.9.2014
13:00
AJ012
HC Zubří
-
HCB Karviná
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
podzim - 3. kolo
4.10.2014
12:30
AJ013
HCB Karviná
-
HBC Jičín
Tomáš Kučerka
,
Radek Martiník
,
5.10.2014
14:00
AJ014
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HC Zubří
Jaroslav Dostál
,
Jaromír Halíř
,
5.10.2014
14:30
AJ015
TJ Sokol Nové Veselí
-
SKP Frýdek-Místek
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
4.10.2014
10:30
AJ016
1.HK Dvůr Králové
-
HC Zlín
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
4.10.2014
16:00
AJ017
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SSK Talent Plzeň
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
5.10.2014
13:00
AJ018
KH Kopřivnice
-
HC Dukla Praha
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
podzim - 4. kolo
11.10.2014
15:30
AJ019
HBC Jičín
-
HC Dukla Praha
Radovan Kábrt
,
Jaroslav Lorenc
,
12.10.2014
13:00
AJ020
SSK Talent Plzeň
-
KH Kopřivnice
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
12.10.2014
14:30
AJ021
HC Zlín
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
11.10.2014
18:00
AJ022
SKP Frýdek-Místek
-
1.HK Dvůr Králové
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
12.10.2014
13:00
AJ023
HC Zubří
-
TJ Sokol Nové Veselí
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
11.10.2014
14:00
AJ024
HCB Karviná
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
podzim - 5. kolo
19.10.2014
12:00
AJ025
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HBC Jičín
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
19.10.2014
12:30
AJ026
TJ Sokol Nové Veselí
-
HCB Karviná
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
19.10.2014
11:00
AJ027
1.HK Dvůr Králové
-
HC Zubří
Zdeněk Vaněček
,
Aleš Podzimek
,
18.10.2014
16:00
AJ028
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SKP Frýdek-Místek
Tomáš Kozler
,
Daniela Radová
,
19.10.2014
13:00
AJ029
KH Kopřivnice
-
HC Zlín
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
18.10.2014
12:00
AJ030
HC Dukla Praha
-
SSK Talent Plzeň
Stanislav Štrebl
,
Jaroslav Lorenc
,
podzim - 6. kolo
26.10.2014
09:30
AJ031
HBC Jičín
-
SSK Talent Plzeň
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
26.10.2014
13:30
AJ032
HC Zlín
-
HC Dukla Praha
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
26.10.2014
15:00
AJ033
SKP Frýdek-Místek
-
KH Kopřivnice
Marek Jaroň
,
Robert Vala
,
26.10.2014
15:00
AJ034
HC Zubří
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
26.10.2014
15:00
AJ035
HCB Karviná
-
1.HK Dvůr Králové
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
26.10.2014
13:30
AJ036
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
TJ Sokol Nové Veselí
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 7. kolo
9.11.2014
12:30
AJ037
TJ Sokol Nové Veselí
-
HBC Jičín
Jiří Špunar
,
David Šlezingr
,
9.11.2014
10:00
AJ038
1.HK Dvůr Králové
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
8.11.2014
16:00
AJ039
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HCB Karviná
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
9.11.2014
13:00
AJ040
KH Kopřivnice
-
HC Zubří
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
8.11.2014
12:00
AJ041
HC Dukla Praha
-
SKP Frýdek-Místek
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
9.11.2014
13:00
AJ042
SSK Talent Plzeň
-
HC Zlín
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
podzim - 8. kolo
16.11.2014
13:00
AJ043
HBC Jičín
-
HC Zlín
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
15.11.2014
13:00
AJ044
SKP Frýdek-Místek
-
SSK Talent Plzeň
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
16.11.2014
13:00
AJ045
HC Zubří
-
HC Dukla Praha
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
16.11.2014
13:00
AJ046
HCB Karviná
-
KH Kopřivnice
Radek Martiník
,
Pavel Švidernoch
,
16.11.2014
13:30
AJ047
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
15.11.2014
14:00
AJ048
TJ Sokol Nové Veselí
-
1.HK Dvůr Králové
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
podzim - 9. kolo
19.11.2014
18:30
AJ049
1.HK Dvůr Králové
-
HBC Jičín
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
22.11.2014
14:00
AJ050
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Sokol Nové Veselí
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
23.11.2014
15:00
AJ051
KH Kopřivnice
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
22.11.2014
12:00
AJ052
HC Dukla Praha
-
HCB Karviná
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
23.11.2014
12:30
AJ053
SSK Talent Plzeň
-
HC Zubří
Martin Polák
,
Václav Škarda
,
23.11.2014
14:00
AJ054
HC Zlín
-
SKP Frýdek-Místek
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
podzim - 10. kolo
30.11.2014
13:00
AJ055
HBC Jičín
-
SKP Frýdek-Místek
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
30.11.2014
14:00
AJ056
HC Zubří
-
HC Zlín
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
30.11.2014
15:00
AJ057
HCB Karviná
-
SSK Talent Plzeň
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
30.11.2014
12:00
AJ058
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HC Dukla Praha
Stanislav Štrebl
,
Petr Halada
,
30.11.2014
16:30
AJ059
TJ Sokol Nové Veselí
-
KH Kopřivnice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
30.11.2014
14:00
AJ060
1.HK Dvůr Králové
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Aleš Podzimek
,
Zdeněk Vaněček
,
podzim - 11. kolo
6.12.2014
16:00
AJ061
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HBC Jičín
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
7.12.2014
15:00
AJ062
KH Kopřivnice
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
6.12.2014
12:00
AJ063
HC Dukla Praha
-
TJ Sokol Nové Veselí
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
5.12.2014
17:00
AJ064
SSK Talent Plzeň
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Jiří Hosnedl
,
Jan Zelenka
,
7.12.2014
14:00
AJ065
HC Zlín
-
HCB Karviná
Michaela Krobothová
,
Pavel Malinek
,
6.12.2014
17:00
AJ066
SKP Frýdek-Místek
-
HC Zubří
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
jaro - 12. kolo
24.2.2015
17:00
AJ067
HBC Jičín
-
HC Zubří
Pavel Blanar
,
Miloš Fogl
,
15.2.2015
09:00
AJ068
SKP Frýdek-Místek
-
HCB Karviná
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
15.2.2015
13:30
AJ069
HC Zlín
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
15.2.2015
15:00
AJ070
SSK Talent Plzeň
-
TJ Sokol Nové Veselí
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
14.2.2015
12:00
AJ071
HC Dukla Praha
-
1.HK Dvůr Králové
Josef Gebauer
,
Jan Vitner
,
15.2.2015
15:00
AJ072
KH Kopřivnice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
jaro - 13. kolo
22.2.2015
15:00
AJ073
KH Kopřivnice
-
HBC Jičín
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
21.2.2015
16:00
AJ074
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Dukla Praha
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
22.2.2015
15:00
AJ075
1.HK Dvůr Králové
-
SSK Talent Plzeň
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
22.2.2015
14:00
AJ076
HC Zlín
-
TJ Sokol Nové Veselí
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
22.2.2015
12:00
AJ077
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
SKP Frýdek-Místek
Pavel Blanar
,
Petr Václavík
,
22.2.2015
15:00
AJ078
HCB Karviná
-
HC Zubří
Pavel Friedel
,
Pavel Švidernoch
,
jaro - 14. kolo
1.3.2015
13:00
AJ079
HBC Jičín
-
HCB Karviná
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
1.3.2015
13:00
AJ080
HC Zubří
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
1.3.2015
13:00
AJ081
SKP Frýdek-Místek
-
TJ Sokol Nové Veselí
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
1.3.2015
11:00
AJ082
HC Zlín
-
1.HK Dvůr Králové
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
1.3.2015
13:00
AJ083
SSK Talent Plzeň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
28.2.2015
12:00
AJ084
HC Dukla Praha
-
KH Kopřivnice
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
jaro - 15. kolo
7.3.2015
12:00
AJ085
HC Dukla Praha
-
HBC Jičín
Karel Hladký
,
Jan Zelenka
,
8.3.2015
15:00
AJ086
KH Kopřivnice
-
SSK Talent Plzeň
Martin Kosa
,
Tomáš Kučerka
,
7.3.2015
16:00
AJ087
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Zlín
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
4.3.2015
17:30
AJ088
1.HK Dvůr Králové
-
SKP Frýdek-Místek
Tomáš Deml
,
Michael Haramul
,
8.3.2015
12:30
AJ089
TJ Sokol Nové Veselí
-
HC Zubří
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
8.3.2015
12:00
AJ090
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
HCB Karviná
Martin Kasík
,
Jaroslav Lorenc
,
jaro - 16. kolo
15.3.2015
13:00
AJ091
HBC Jičín
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
15.3.2015
15:00
AJ092
HCB Karviná
-
TJ Sokol Nové Veselí
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
15.3.2015
13:00
AJ093
HC Zubří
-
1.HK Dvůr Králové
Adriana Baronová
,
Vítězslav Koleček
,
15.3.2015
17:00
AJ094
SKP Frýdek-Místek
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
15.3.2015
09:00
AJ095
HC Zlín
-
KH Kopřivnice
Adam Baader
,
Jiří Novotný
,
17.3.2015
16:00
AJ096
SSK Talent Plzeň
-
HC Dukla Praha
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
jaro - 17. kolo
22.3.2015
12:00
AJ097
SSK Talent Plzeň
-
HBC Jičín
Tomáš Kozler
,
Daniela Radová
,
21.3.2015
12:00
AJ098
HC Dukla Praha
-
HC Zlín
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
21.3.2015
14:30
AJ099
KH Kopřivnice
-
SKP Frýdek-Místek
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
21.3.2015
16:00
AJ100
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Zubří
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
21.3.2015
15:00
AJ101
1.HK Dvůr Králové
-
HCB Karviná
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
21.3.2015
18:00
AJ102
TJ Sokol Nové Veselí
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Michal Hanák
,
David Šlezingr
,
jaro - 18. kolo
29.3.2015
13:00
AJ103
HBC Jičín
-
TJ Sokol Nové Veselí
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
29.3.2015
12:00
AJ104
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
1.HK Dvůr Králové
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
28.3.2015
14:00
AJ105
HCB Karviná
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
29.3.2015
14:00
AJ106
HC Zubří
-
KH Kopřivnice
Zbyněk Horalík
,
Radek Mohyla
,
28.3.2015
14:00
AJ107
SKP Frýdek-Místek
-
HC Dukla Praha
Adam Ördögh
,
Jaroslav Paululik
,
29.3.2015
15:00
AJ108
HC Zlín
-
SSK Talent Plzeň
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
jaro - 19. kolo
11.4.2015
14:00
AJ109
HC Zlín
-
HBC Jičín
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
12.4.2015
15:00
AJ110
SSK Talent Plzeň
-
SKP Frýdek-Místek
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
11.4.2015
12:00
AJ111
HC Dukla Praha
-
HC Zubří
Pavel Válek
,
Michael Černý
,
8.4.2015
17:00
AJ112
KH Kopřivnice
-
HCB Karviná
Pavel Friedel
,
Zbyněk Horalík
,
9.5.2015
14:15
AJ113
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
12.4.2015
17:00
AJ114
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Nové Veselí
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
jaro - 20. kolo
18.4.2015
15:00
AJ115
HBC Jičín
-
1.HK Dvůr Králové
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
19.4.2015
14:30
AJ116
TJ Sokol Nové Veselí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
19.4.2015
12:00
AJ117
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
KH Kopřivnice
Martin Kasík
,
Stanislav Štrebl
,
19.4.2015
13:00
AJ118
HCB Karviná
-
HC Dukla Praha
Pavel Friedel
,
Tomáš Kučerka
,
19.4.2015
13:00
AJ119
HC Zubří
-
SSK Talent Plzeň
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
18.4.2015
13:00
AJ120
SKP Frýdek-Místek
-
HC Zlín
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
jaro - 21. kolo
23.4.2015
17:00
AJ121
SKP Frýdek-Místek
-
HBC Jičín
Radomír Kuča
,
Milan Pelech
,
26.4.2015
17:00
AJ122
HC Zlín
-
HC Zubří
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
26.4.2015
14:00
AJ123
SSK Talent Plzeň
-
HCB Karviná
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
25.4.2015
12:00
AJ124
HC Dukla Praha
-
HK .A.S.A. Město Lovosice
Luděk Točík
,
Martin Zych
,
25.4.2015
13:00
AJ125
KH Kopřivnice
-
TJ Sokol Nové Veselí
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
25.4.2015
16:00
AJ126
ČZ HBC Strakonice 1921
-
1.HK Dvůr Králové
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
jaro - 22. kolo
10.5.2015
15:00
AJ127
HBC Jičín
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
9.5.2015
15:00
AJ128
1.HK Dvůr Králové
-
KH Kopřivnice
Miloš Fogl
,
Pavel Blanar
,
10.5.2015
12:30
AJ129
TJ Sokol Nové Veselí
-
HC Dukla Praha
Petr Směja
,
Dominik Florián
,
10.5.2015
12:00
AJ130
HK .A.S.A. Město Lovosice
-
SSK Talent Plzeň
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
5.5.2015
16:00
AJ131
HCB Karviná
-
HC Zlín
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
25.4.2015
15:00
AJ132
HC Zubří
-
SKP Frýdek-Místek
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.