30.8.2014 |
15:00 |
AM001 |
HK Baník Most |
- |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Lukáš Frieser, Dalibor Pavlát, |
31.8.2014 |
17:00 |
AM003 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
- |
Sp.MAS Sezimovo Ústí |
Jiří Semerád, Vlastimil Vlk, |
30.8.2014 |
18:00 |
AM004 |
HC Milevsko |
- |
Loko České Budějovice |
Jaroslav Artl, Michael Černý, |
7.9.2014 |
17:00 |
AM005 |
TJ Bohemians Praha |
- |
TJ Chemička Ústí n.L. |
Luděk Točík, Martin Zych, |
31.8.2014 |
17:00 |
AM006 |
1.HC Pardubice |
- |
HC Kolín |
Luděk Točík, Martin Zych, |
30.8.2014 |
19:00 |
AM008 |
HK Slavia Praha |
- |
BHS Starý Plzenec |
Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký, |
3.9.2014 |
19:30 |
AM009 |
TJ Košutka |
- |
SK Praha 4 |
Daniela Radová, Tomáš Kozler, |
30.8.2014 |
17:00 |
AM010 |
Sokol Dolní Cerekev |
- |
Jiskra Zruč n. Sáz. |
Filip Barták, Josef Čapek, |
30.8.2014 |
15:30 |
AM011 |
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. |
- |
TJ Jiskra Třeboň |
Jiří Semerád, Vlastimil Vlk, |
31.8.2014 |
10:30 |
AM012 |
TJ Sparta Kutná Hora |
- |
TJ Sokol Bělá p.B. |
Vilém Novotný, Jaroslav Průžek, |
31.8.2014 |
18:00 |
AM013 |
TJ Turnov |
- |
ElektroPraga Jablonec |
Pavel Blanar, Miloš Fogl, |
31.8.2014 |
16:30 |
AM014 |
Sokol Kobylisy |
- |
TJ AŠ Ml. Boleslav |
Lukáš Moravec, Lukáš Veselý, |
31.8.2014 |
17:00 |
AM015 |
Lokomotiva Vršovice |
- |
Liberec Handball |
Milan Drobný, Patrik Pavlíček, |
31.8.2014 |
16:00 |
AM016 |
TJ Lesana Zubří |
- |
Sokol Ostrava |
Jiří Štefek, Božetěch Tvarůžek, |
31.8.2014 |
18:00 |
AM017 |
HC Hlučín |
- |
TJ Rožnov p.R. |
Adriana Baronová, Ivona Fridrichová, |
31.8.2014 |
10:30 |
AM018 |
Sokol Trnávka |
- |
MHK Karviná |
Antonín Martiník, Vlastimil Švrček, |
31.8.2014 |
14:30 |
AM019 |
TJ Loko. Suchdol n/O |
- |
KH Zbrojovka Vsetín |
Martin Klimek, David Kobielusz, |
31.8.2014 |
10:30 |
AM020 |
Sokol Dřevohostice |
- |
Sokol II.Prostějov |
Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil, |
27.8.2014 |
18:00 |
AM021 |
SK HC Tišnov |
- |
TJ Sokol Velké Meziříčí |
Tomáš Bubeníček, David Šlezingr, |
31.8.2014 |
16:00 |
AM022 |
Sokol Sokolnice |
- |
Legata Hustopeče |
Daniel Douda, Josef Škroch, |
30.8.2014 |
11:00 |
AM023 |
TJ Valašské Meziříčí |
- |
TJ Fatra Slavia Napajedla |
Pavel Friedel, Tomáš Kučerka, |
30.8.2014 |
09:30 |
AM024 |
TJ Meteor Orlová |
- |
DTJ Polanka |
Jaromír Krejčí, Zdeněk Lédr, |
5.9.2014 |
19:00 |
AM025 |
SK Kuřim |
- |
Sokol Telnice |
Roman Bauer, Jindřich Berger, |
31.8.2014 |
10:30 |
AM026 |
Házená Uničov |
- |
Sokol Kostelec n.H. |
Kristýna Kummerová, Pavla Macharáčková, |
30.8.2014 |
16:00 |
AM027 |
SK Žeravice |
- |
SHC Maloměřice |
Michaela Krobothová, Kristýna Kummerová, |
1.9.2014 |
20:00 |
AM028 |
Sokol Juliánov |
- |
HK Ivančice |
Roman Bauer, Jiří Prudký, |
30.8.2014 |
15:00 |
AM029 |
SK Droždín |
- |
TJ Šumperk |
Ladislav Planka, Jiří Šrotíř, |